Yaşam

‘Kimsin?’ Sarayda gerçekleştirilen

Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün kültür sanat etkinlikleri kapsamında ‘Sen Kimsin?’ Tiyatro oyunu 14-15 Ocak tarihlerinde Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi. 2 gün boyunca tiyatroseverlerin karşısında olan oyun seyircilerden büyük alkış aldı.

TİYATRO SEVERLERDEN BÜYÜK BAŞVURU
Saray Belediyesi kültür sanat etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Saray Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında Ebru Tuncer’in yazdığı, yönetmenliğini Dilek Uluer’in üstlendiği ‘Sen Kimsin?’ Tiyatro oyunu 14-15 Ocak tarihlerinde Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi. İlk olarak 2 gün boyunca tiyatro tarafından sahnelenen komedi tiyatro oyunu Saraylı tiyatroseverlerden büyük alkış aldı. Maçın sonunda Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, oyunculara teşekkür ederek çiçek takdim etti.

OYUNUN KONUSU
Altın bileziği çalmak için evinizde kalp çalmakla suçlansaydınız ne yapardınız? Ya da kızlarına aşırı hoşgörü gösteren bir babanın yerine konulsaydınız! Peki ya o rengarenk bileklikler, makyaj malzemeleri, gelinlik sizin üzerinizde denenseydi! Yaman bir çelişki yaşıyor. Gülüşmeler burada başlıyor. Ve yalnızlığın gülüşü.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

doganyurthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu