Haber

Depremden 248 saat sonra enkazdan kurtarılan Aleyna Ölmez yaşadıklarını anlattı.

Kahramanmaraş’ta depremden 248 saat sonra enkazdan kurtarılan 17 yaşındaki Aleyna Ölmez, çok çabaladığını ve çalıştığını kaydetti.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavi altına alınan Aleyna Ölmez, Ankara Üniversitesi’nden (AU) yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür eden Aleyna Ölmez, “Bugün Cumhurbaşkanımız ziyarete geldi, kendimi iyi hissettim, gurur duydum. Bu kadar desteğin olması çok güzel.” değerlendirmesini yaptı.

Çok güçlü bir süreçten geçtiğini belirten Aleyna Ölmez, “Çabaladım, uğraştım, vazgeçmek istemedim. Herkes çok destek oldu, yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederim.” sözlerini kullandı.

“Aleyna için dualara icabet diyorum”

Aleyna Ölmez’in teyzesi Güler Duman, yeğeninin enkazdan kurtarılmasından dolayı mutlu olduğunu vurguladı.

Duygularını “Böyle bir sonuç beklemiyorduk ama bir anda ortaya çıkınca Aleyna bizim için de bir mucize oldu. Sevinci ve hüznü aynı anda yaşadık” sözleriyle duygularını dile getiren Güler Duman, başta hocaları olmak üzere herkese teşekkür etti. Aleyna’ya destek olan ve sahip çıkan doktorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ziyareti ve ilgisi için teşekkür eden Duman, “Aleyna için dualara icabet diyorum.” sözünü kullandı.

Güler Duman, herkesten dua beklediğini sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu