Ekonomi

Son Dakika… Kılıçdaroğlu: Hakkınızı yenemezdim, yemedim

Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:.

Hakkının yenilmesine izin veremezdim. Ben, kardeşin, dostun, amcan, her şeyden önce bu toprakların insanı olarak, bolluk ve bereket içinde yaşama hakkınız için çaba sarf ettim, etmeye de devam edeceğim.

Her gün her şey kat kat artarken halkımın sırtını yüreğim kabul edemiyordu.

Bu toprakların insanı olarak, kimse size zulmetmesin, bolluk içinde yaşayasınız diye hep sizin hakkınız ve hukukunuz için mücadele ettim, etmeye de devam edeceğim.

Son yılların en adaletsiz seçim sürecini yaşadık. Devletin bütün imkanları tek adamın ayakları altına serilen bir siyasi parti için seferber edildi. Millet İttifakı genel başkanlarına, teşkilatlarına, seçmenlerimize ve sandığa sahip çıkan, bu manevi ve hukuksuz baskılara karşı koyan, Türkiye’yi yok eden kaygı iklimine boyun eğmeyen vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. yaymak.

Halkın otoriter bir yönetimi değiştirme iradesi tüm baskılara rağmen ortaya çıktı. CHP ve Millet İttifakı tüm unsurlarıyla her cephede elinden gelenin en iyisini yapıyor. Ülkemize gerçek demokrasi gelene kadar bu çabanın öncüsü olmaya devam edeceğiz.

Bu ülke için ne yapabiliriz? Asıl üzüntüm, ülkeyi bekleyen çok daha büyük sorunlar. O sıkıntılar karşısında birinci olacağız.

Öncelikle bana 25 milyondan fazla oy veren vatandaşlarımızı dimdik ayakta ve moralleri yerinde görmek isterim. Yürüyüşümüz devam ediyor ve işte buradayız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu