Haber

Naci Görür: Sizden oyunuzu isteyecekler, oylarınızı yaşam hakkını her şeyin üstünde tutan partiye verin.

Maraş merkezli 10 ilde binlerce kişinin ölümüne ve yıkımına neden olan depremle ilgili 3 yıl önce Prof. Dr. Naci Görür bu kez seçim daveti aldı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Görür, “Sevgili halkıma sesleniyorum: Yakınlarımız çöküntü içindeyken, biz acımızı tüm kalbimizle hissederken, tam da bu ortamda ülkenize sahip çıkın. ” Görer, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Birkaç ay sonra seçimler olacak, siyasetçiler sözler verecekler, sevdirmeye çalışacaklar, oyunuzu isteyecekler. Tabii ben partileri severim.
Vazgeçmiş olabilirsin, bir partiyi sevebilirsin ama her şey siyaset değil.

Sizlerin, çocuklarınızın, torunlarınızın ve neslinizin bu topraklarda sonsuza kadar yaşamasını istiyorsanız partizanlığı bırakın ve deprem konusunda önemli vaatlerde bulunan, planı ve programı olan, yaşam hakkını her şeyin üstünde tutan partiye oy verin.

17 Ağustos Kocaeli depremlerinin ardından o günleri millet olarak milat ilan ettik. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedik. Peki dönüm noktamız? Bu dönemde gereğini yapmazsak sorumluluk ve vebadan kurtulamayız. Afetleri gelecek ruhlarımıza emanet etmek istemiyorsanız bu sefer gereğini yapın… Sevgiyle.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu