Yaşam

İbrahim Tatlıses İkiz Torunları İçin Dua İstedi

Geçtiğimiz günlerde torun sevinci yaşayan İbrahim Tatlıses, ikiz torunlarından birinin kalp rahatsızlığı yaşadığını açıklayarak, sevenlerinden dua istedi.

Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses çiftinin oğlu İdo Tatlıses ile mutlu bir evliliği olan Yasemin Şefkatli’nin ikiz bebekleri sağlıklı dünyaya geldi. Ünlü çift ikiz bebek sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor.

İdo Tatlıses ve eşi

Oğullarına babasının adını verdi

Oğullarına babasının adını veren İdo Tatlıses, ilk paylaşımını yayınladı. İkizlerine İbrahim Ayel ve Sinan Buyruk adını verdi.

İkiz torunlarından birinin sağlık durumu hakkında bilgi veren İbrahim Tatlıses, X’te paylaştığı sosyal medya hesabından bir tanesinin kalp rahatsızlığı yaşadığını duyurarak, takipçilerinden dua istedi.

İdo Tatlıses, Instagram hesabından paylaştığı bir paylaşımla eşinin doğum gününü kutladı. Açıklamada, “Sevgili eşim, iki gün önce gelen ikizlerimiz ile doğum gününüzü daha da özel hale getirdiniz. Yüreğimde hissettiğim sevgiyi kelimelere dökmek zor ama seninle geçirdiğim her an daha da derinleşiyor. “İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.” söz konusu.

kalkandere-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu