Haber
Genç Tarzanlar tam dizgin
![](https://adalar-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/genc-tarzanlar-tam-dizgin-dSW3fJbC.webp)
MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyespor da alt yapıya büyük önem veriyor. Bu kapsamda erkekler U-18 basketbol takımı da başarıdan başarıya koşuyor.
Manisa Şampiyonu olduktan sonra Bölge Şampiyonası’nda boy gösteren Genç Tarzanlılar, burada 3 üzerinden 3 alarak Anadolu Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Yeşil beyazlı grup, Isparta’da düzenlenen Anadolu Şampiyonası ilk maçında Cumhuriyet Üniversitesi Koleji’ni 77-70 mağlup etti.
Genç Tarzanların sıradaki rakibi Çankaya Üniversitesi Basketbol Takımı olacak.