Haber
Akkışlaspor ligde kaldı
![](https://adalar-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/akkislaspor-ligde-kaldi-BWRk26qX.webp)
Kayseri Üstün Amatör Lig’de mücadele eden Altındağ Akkışlaspor, ligin son maçında Kayseri Şekerspor ile 2-2 berabere kaldı ve ligde kaldı.
Kayseri Süper Amatör Küme B Grubu takımlarından Altındağ Akkışlaspor’da büyük sevinç var. Ligin son haftasında Kayseri Şekerspor karşısında 2-0 geriye düşen Akkışlaspor, son 5 dakikada 2 golle sahadan 2-2’lik skorla ayrılarak ligde kalmayı başardı. Akkışlaspor ligde 22. hafta sonunda oynadığı 20 maçta 9 galibiyet, 4 beraberlik ve 8 mağlubiyet alarak 28 puan topladı.
Sezonu 28 puanla 7. sırada tamamlayan Altındağ Akkışlaspor, önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig’de yoluna devam edecek. – KAYSERİ